kule 2016 O POHÁR ODSTŘELOVAČE KVV PLZEŇ - DOUPOV - propozice

2016 O POHÁR ODSTŘELOVAČE KVV PLZEŇ - DOUPOV - propozice

10.04.2016

Ahoj kamarádi střelci,

25.6. a 17.9.2016 se ve vojenském prostoru Doupov koná 4. ročník závodu: "O pohár odstřelovače KVV Plzeň". Letos nám to vyšlo, závody máme dva. Přihlášky tak jako vždy na stránkách Střelnice Tachov: http://www.strelnicetachov.cz/. Pokud vše vyjde součástí soutěže bude vložený závod "O krále sniperů". Jedná se o disciplínu střelby na pohyblivé terče. Počet ran 12. Terče by se měly pohybovat rychlostí 8-10 km/hod, vzdálenost terčů od 220 do 270 m, šíře koridoru cca 40-50 m. Na jeden přejezd budou 2 výstřely. V tuto chvíli se řeší, zda se technikům povede uvést zařízení do provozu. Pokud ano, máme disciplínu navíc, která bude vyhodnocena naprosto samostatně. Pokud ne, závod bude probíhat dle propozic stejně jako loni.

Termín uzávěrky pro první kolo je 12.5.2016. Po té už nebude možnost registrace.

Koho naše závody baví, také srdečně zveme na českou odstřelovačskou ligu CZECH SNIPER CUP 2016, kterou pořádáme ve spolupráci s Střelnice Ludvíkovice.

Děkuji za pozornost. Aleš Chudoba.

zobrazit obrázek v plné velikosti

zpět

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna