kule OTEVÍRACÍ DOBA + NOVINKY 2013

OTEVÍRACÍ DOBA + NOVINKY 2013

21.01.2013

Vážení zákazníci,
od 21.1.2013 jsme sjednotili otevírací dobu. Nově tedy:

PO - PÁ: 9:00 - 11:00 a 12:00 - 17:00 hodin.

Už nebude v pondělí dopoledne zavřeno. Doufám, že tuto změnu uvítáte.

Dále jsme pro Vás připravili nový vzhled našich webových stránek. Změnilo se pozadí, místo siluety vesnice je tam nově hora Ještěd, což se samozřejmě k Liberci hodí více. Dále máme nové zobrazení v katalogu, jednotlivých položek, fotografií... Úplně nová je záložka kontakt, můžete si prohlédnout i zvenku, jak prodejna vypadá, můžete ji celou obejít.

Zařadili jsme do menu 2 nové rubriky:

NAPSALI O NÁS - máme několik otištěných článků, které nás zviditelňují. Jelikož se každý k danému časopisu nebo novinám nedostane, dovolujeme si Vám tyto články nabídnout k přečtení.

SPORT - dlouho jsem přemýšlel o zařazení této kategorie. Netuším, zda to bude někoho zajímat a nechci, aby to vyznělo jako vychloubání. Střílení se věnuji od mala, ale skutečně intenzivně až od roku 2009, kdy jsem otevřel prodejnu Zbraně Liberec. Dovoluji si uveřejnit výsledky z některých absolvovaných střeleckých soutěží, které jsou pro mě cenné. Doufám, že Vás tato rubrika nebude nudit.
Těm, kterým již tuto rubriku sledují se omlouvám, ale vůbec nestíhám ji doplinit. Polepším se.

Tak do nového roku popřeji všem kromě zdraví také samé desítky. Aleš Chudoba.


zobrazit obrázek v plné velikosti

zpět

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna