kuleDárkový poukaz 1000,- Kč

Do poznámky v objednávce vyberte prosím jeden z motivů:

LOVEC
SCHMIDT
SIG
SNIPER 01
SNIPER 02
SNIPER 03
SPARTAN
STGW 57

Název motivu poukazu se zobrazí na spodním řádku při rozkliknutí obrázku. Do objednávky prosím uveďte všechny údaje včetně telefonního čísla. My Vás budeme kontaktovat pro další postup.

1) Poukaz Vám zašleme ve formátu PDF do vašeho e-mailu. Úhrada proběhne prostřednictvím bankovního převodu. Pokaz bude obsahovat variabilní symbol a potvrzení o úhradě poukazu. Do poznámky v objednávce uveďte prosím vybraný motiv + PDF. Při uzavíraní objednávky vyberte jakýkoliv druh dopravy, tato bude zdarma.

2) Poukaz vytiskneme, zalaminujeme a zašleme na Vaši adresu. Úhrada proběhne prostřednictvím bankovního převodu nebo dobírkou, dle Vámi vybrané možnosti. Poukaz bude obsahovat variabilní symbol a potvrzení o úhradě poukazu.

V případě dalších požadavků, jako např. změna hodnoty poukazu nebo pokud chcete na poukaz dopsat jakékoliv osobní věnování, nás prosím kontaktujte telefonicky na 603 276 071.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

cena vč. dph 1000.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna