kuleFOMEI 10x52 FOREMAN HTC/DEC dalekohled

Exklusivní řada loveckých dalekohledů FOMEI FOREMAN vyrobena s využitím materiálů nejvyšších kvalitativních parametrů.
Čočky objektivu i okuláru jsou opatřeny speciálními antireflexními vrstvami HTC, hranol pak vrstvami DEC.

Exklusivní řada loveckých dalekohledů FOMEI FOREMAN je vyráběna za použití materiálů nejvyšších kvalitativních parametrů.
Všechny čočky objektivů i okulárů dalekohledu jsou opatřeny speciálními antiodraznými vrstvami HTC (High Transmission Coating).
Hranoly dalekohledu jsou potaženy povlakem DEC (DiElectric Coating). Kombinace povlaků HTC/DEC zajišťuje maximální propustnost celé optické soustavy.
Dalekohledy vynikají vysokou hranovou ostrostí obrazu a maximální celkovou propustností světla. To umožňuje používat dalekohledy i pro tzv. noční vidění.
Vzhledem ke své vynikající světelné propustnosti využívají „zbytkového světla", jsou tedy vhodné i pro noční pozorování zvěře, oblohy apod.
Tam, kde lidské oko vidí již pouze černý stín, jsou při pozorování dalekohledem FOMEI FOREMAN patrné i detaily.
Tělo dalekohledu je plněno suchým dusíkem, což zabraňuje jeho orosení při náhlé změně teploty a také zajišťuje jeho voděodolnost (WATERPROOF).
Dalekohled se díky své robustní konstrukci také řadí mezi dalekohledy, které mohou nést označení SHOCKPROOF ( nárazuvzdorné).
Světelný průměr objektivů dalekohledu 52mm, v kombinaci s použitým materiálem a technologiemi, nabízejí skvělé optické vlastnosti při zachování nízké hmotnosti a kompaktních rozměrů.


HTC a DEC – multicoating - speciální povrchové úpravy

Každý skleněný element optické soustavy dalekohledu Fomei je opatřen speciálním mnohovrstvým povlakem, který zabezpečuje dokonalou světelnou propustnost dalekohledu.
Na vrcholu nabídky povrchových úprav se nachází HTC (High Trasmission Coating – pro úpravu čoček) a DEC (Dielectric Coating – pro úpravu hranolů).
Tyto úpravy zabezpečují až o 10% menší odraz světla na povrchu skleněných elementů, čímž umožní více než 90% propustnost světla optikou dalekohledu.
Dalekohledy s těmito úpravami jsou vhodné pro pozorování za zhoršených světelných podmínek.

ZÁRUKA - 5let

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Dioptrická korekce: ±4dpt
Hmotnost: 870g
Minimální zaostřovací vzdálenost: 2,5m
Průměr objektivu: 52mm
Šířka: 135mm
Zorné pole (m/1000m): 93m
Zvětšení: 10
Výrobce: FOMEI
Katalogové číslo: OY2711
Detailní informace k: FOMEI 10x52 FOREMAN HTC/DEC dalekohled: https://www.fomei.com/produkty-fomei-10x52-foreman-htc-dec-dalekohled-detail-220956?tabs=Podrobn%C3%BD%20popis
cena vč. dph 8590.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna