kuleKONUSPOT 100 20-60x100, spektivTento produkt je dočasně nedostupný

Tento výkonný monokulár s velkým rozsahem nabízí vysokou definici obrazu a nejlepší jas ve své kategorii. Má přední čočku o průměru 100 mm a zoom, se zvětšením od 20-60x. Kovové tělo s gumovými krytkami ( antishock ) a vysokou přesností mechanicky ostření garantují přesnost a stabilitu obrazu. Okulár se nachází v úhlu 45 ° a je doplněn o adaptér pro fotoaparát (pro použití s volitelným T2 kroukžem).

Z vlastní zkušenosti:
Spektiv jsem vyzkoušel a jsem schopen s ním rozeznat zásahy v terči z ráže .223 REMINGTON (5,6 mm) až na 375 m. Klimatické podmínky byly ideální, barva terče bílá.Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Zvětšení (x): 20-60
Zorné pole (m/1000m): 33.2 při 20x
Délka (mm): 480
Hmotnost (g): 2400
Detailní informace k: KONUSPOT 100 20-60x100, spektiv: www.konus.com/
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna