kuleG-LINE - telefonní adaptér na puškohled

Nahrávejte a sdílejte své střelecké a lovecké zážitky

G-Line Smart Shoot Adapter je navrhnutý pro lovení, sportovní střelbu a pro airsoft. Umožňuje pořídit fotky a videa ve vysoké kvalitě a jednoduše je pak sdílet mezi přáteli a rodinou přes e-mail nebo sociální média. Lze využít všechny funkce pro focení a video, které podporuje váš telefon.

Rychlý, tichý a jednoduchý na použití

G-LINE Smart Shoot Adapter umožňuje rychlou a tichou montáž a demontáž přístroje na váš puškohled. Pasuje na všechny puškohledy s okulárem o průměru 38-46 mm. Jakmile je adaptér nasazený na pušku, tak jediné co potřebujete je mobilní telefon a vaši fantazii. Nastavení je rychlé a jednoduché, díky stavitelnému doostření, budete připraveni pořídit videa a fotky téměř okamžitě.

Elegantní, bezpečný a šetrný k životnímu prostředí

G-LINE Shoot Adapter je vysoce kvalitní, šetrný k životnímu prostředí a lehký doplněk pro vaše lovecké a sportovní „dobrodružství“. Adaptér je vyroben z lehké duralové slitiny, nerezové oceli a vysoce pevnostních plastů pro maximální životnost a při zachování nízké hmotnosti. Po montáži se adaptér chová jako nedílná část Vaší zbraně, nečiní problém při běžném pohybu. Adaptér může být použit i pro největší kalibry, byl testován na puškách až do ráže .50 BMG

Kompatibilita

G-LINE Smart Shoot Adapter je universální zařízení a umožňuje připojení na většinu smarthphonů (chytrých telefonů) jak s ochranným obalem, tak i bez něj.

Na objednávku jsme schopni dodat adaptér se speciálním držákem pro konkrétní mobilní telefon:
iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5/5s,
Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S5, Samsung
Galaxy S5 Active, Samsung Galaxy S4, HTC One, LG G2


Z vlastní zkušenosti:

Sestavení G-Line Smart Shoot Adapteru je poměrně rychlé a jednoduché. Doporučuji shlédnout instruktážní video na našich stránkách. Po několika minutách je adaptér připraven k použití. Nasazení na puškohled a doostření je dílem okamžiku. Demontáž a zpětné nasazení na puškohled trvá také chvilku. Pak už je to na Vás. Velmi snadno pořizujete videa a fotky přímo přes puškohled.
Kvalita pořízených snímků a videí je pochopitelně závislá na kvalitě Vaší optiky a mobilu.

Důležité upozornění:

Upínací délka na okuláru je výrobcem stanovena na 43-48 mm, tak aby adaptér seděl na okuláru naprosto v ose. Pokud máte puškohled, kde je osvětlení záměrné osnovy součástí okuláru, zkontrolujte, zda je upínací délka min. 25 mm. pokud je tato délka kratší, nebude možné adaptér správně nasadit.


Dodáváme jako komplet - vlastní adaptér pro puškohled + destička pro upnutí mobilu

Video montáže:Video natočené produktem G-LINE


Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Katalogové číslo: G-LINE set
Detailní informace k: G-LINE - telefonní adaptér na puškohled: www.g-line.net/
cena vč. dph 3490.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvíbateriekrytkydalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna