kuleTRIJICON TARS103 3-15x50

Společnost Trijicon Inc. zahájila svou činnost na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let dvacátého století. Dnes je tento podnik absolutní světovou jedničkou ve výrobě mířidel a optických zaměřovačů, používaných za všech světelných podmínek na celé škále ručních palných zbraní. Právě možnost přesného a pohotového zamíření v krizové situaci nebo za zhoršených světelných podmínek je hlavní předností všech produktů značky Trijicon.

Dále je nutné zdůraznit mimořádnou odolnost a jen minimální nároky na údržbu po celou dobu provozu, respektive životnosti daného výrobku. Těchto vlastností je dosahováno maximální kvalitou výroby a použitím unikátních technologii, jako je aplikace tritia, světlo-vodných BAC vláken, chemického světla, elektronického osvitu či jejich případná kombinace. Nejlepší vizitkou tohoto výrobce jsou samotní uživatelé jeho produktů. Některé výrobky byly dokonce vyvinuty přímo na jejich popud a tak bude vhodné, když si je představíme najednou.

V roce 1981 uvedla společnost Trijicon na trh pod názvem Armson OEG první neprůhledový kolimátor, využívající k osvitu tritium. V té době již také dodávala tritiová mířidla pro ozbrojené složky v USA. Od roku 1983 započaly dodávky pro civilní sektor. V roce 1985 byl na trh uveden první zaměřovací dalekohled, jehož záměrný kříž osvětlovalo tritium. Roku 1987 byl ve spolupráci s U. S. Army zahájen program vývoje optického zaměřovače Advanced Combat Optical Gunsight - ACOG (pokročilý bojový zaměřovač pro útočnou pušku).

K prvnímu masivnímu použití různých produktů společnosti Trijicon v boji došlo při operaci „Just Cause“ v Panamě v roce 1989. Skutečně intenzivním bojovým nasazením prošlo velké množství výrobků Trijicon v letech 1990-91 při operaci „Desert Storm“.

Firma Trijicon kromě speciálních bojových optických zaměřovačů nabízí i standardní zaměřovací dalekohledy, které používají stejného principu osvětlení osnovy i záměrného konceptu BAC jako ACOG.V roce 1998 přichází na trh první lovecký zaměřovací dalekohled. Je to AccuPoint TR 20 3-9X40 s tritiovou kapslí a světlo-vodným vláknem, umožňující techniku míření BAC. Jeho kompaktní provedení, vhodné především pro rychlé zamíření, AccuPoint TR21 1,25-4X24 (také označovaný jako „safari model“, ale vhodný i pro policejní/taktické použití), je uveden na trh o dva roky později. Novějšími přírůstky jsou modely z 30 mm tubusem TR22 2,5-10X56, TR24 1-4x24 (nový „safari model“) a TR23 5-20x50, který je určen pro střelbu na delší vzdálenost a vhodný např. pro odstřelovačskou pušku. Pro zaměřovací dalekohledy AccuPoint existují celkem čtyři druhy záměrné osnovy se zeleně, žlutě či červeně osvíceným záměrným bodem. Intenzitu osvětlení osnovy lze regulovat pootočením komponentu se světlo-vodným vláknem. Všechny zaměřovací dalekohledy AccuPoint mají tělo z odolné hliníkové slitiny plněné dusíkem, poskytující odolnost vůči vodě pro ponoření do hloubky 3 m. Čočky z kvalitního skla se speciální povrchovou úpravou poskytují jasný obraz i za horších světelných podmínek.

Kromě ozbrojených sil USA (kde jsou produkty Trijicon zavedeny u všech složek ministerstva obrany) a federálních (např. FBI, DEA, U.S. Marshall’s Service, aj.), státních i místních ozbrojených zborů (např. LAPD SWAT), kde se těší nemenší popularitě, jsou výrobky firmy Trijicon masově používány i v zahraničí: britská armáda, izraelské ozbrojené síly, švýcarská armáda, australské ozbrojené síly a německá GSG-9.

V ČR jsou zaměřovače Trijicon používány elitními útvary Armády České republiky a Policie České Republiky.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Zvětšení (x): 3x-15x
Rozměr hlavního tubusu (mm): 34
Zorné pole (°): 7.15° až 1.43°
Plnění dusíkem: ano
Odolnost proti vodě: do 3 metrů
Provozní teplota: -46°C; +85°C
Délka (mm): 354
Osvětlené kříže: červené
Hmotnost bez šíny (g): 1332
Záměrná osnova: JW MIL-Square
Napájení podsvětlení osnovy: CR2032
Výrobce: TRIJICON
Detailní informace k: TRIJICON TARS103 3-15x50 : https://www.trijicon.com/na_en/index.php
cena vč. dph 92300.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna