kuleZeiss Conquest DL 3-12 x 50

Nová řada puškohledů Zeiss Conquest DL je nástupcem osvědčených puškohledů řady Duralyt. Stejně jako předchozí generace jsou puškohledy řady Conquest DL konstruovány v Německu.

Osvětlená osnova typu 60 má podobu nitkovitého kříže s červeným bodem uprostřed. Jeho intenzita lze regulovat dvěma tlačítky na levé straně okuláru puškohledu.

Model Zeiss Conquest DL 3-12x50 představuje dokonalé spojení všestranosti a univerzálnosti. Tento puškohled s osvětlenou záměrnou osnovou ve druhé rovině zobrazení lze díky variabilnímu zvětšení využít jak při lovu z posedu za zhoršených světelných podmínek, při šoulání za zvěří, lovu v horském prostředí, tak i jako puškohled k lovu zvěře v pohybu. Zkrátka dokonalý puškohled pro všechny typy využití.

Stejně jako všechny puškohledy německého výrobce lovecké a pozorovací optiky vyniká tento model přesným mechanickým zpracováním a robustní konstrukcí, která je schopná odolat i tomu nejtěžšímu zacházení.

Tubus puškohledu je plněn dusíkem, což zabraňuje nežádoucímu vnitřnímu rosení. Je konstuován z odolného duralu. Průměr tubusu puškohledu je 30 mm, lze ho tak namontovat na téměř všechny typy loveckých zbraní.

Puškohled lze dodatečně dovybavit balistickou věžičkou ASV - cena 37 925,-Kč

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Zvětšení (x): 3-12 x
Průměr výstupní pupily (mm): 16,3 - 4,2
Zorné pole (m/100m): 11 - 3,2
Váha (g): 580
Dioptrická korekce DPT: +2 až -3
Průměr tubusu (mm): 30
Plnění dusíkem: ANO
Délka (mm): 347
Výrobce: ZEISS
Detailní informace k: Zeiss Conquest DL 3-12 x 50 : www.zeiss.com/corporate/en_de/global/home.html
cena vč. dph 34950.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna