kuleLED svítilna na zbraň - lovecký set

P5G set je novinkou z řady svítilen určených pro montáž na zbraň. Oproti ostatním setům nabízí možnost přepínání mezi bílým a zeleným světlem, které se v noci jeví jasněji a méně plaší zvěř. Svítilna P5G nabízí nejintenzivnější zelené světlo (200 lumenů) na trhu.

Úctyhodný výkon 800 lumenů a dosvit 246 metrů za použití bílého světla, Vám zajistí skvělou viditelnost v každé situaci! Ať už na zbrani, při dosledu či na cestě domů, svítilna Vám vždy skvěle poslouží. Svítilna nabízí 4 režimy svícení včetně stroboskopu a režimu S.O.S.

Součástí tohoto balíčku je rychlomontáž na hlaveň či puškohled o průměru 20 – 30 mm, dálková spoušť 40 cm, nabíjecí baterie Li-Ion 18650 a nabíjecí USB kabel.

K zavedeným vlastnostem taktické svítilny NexTORCH také patří inovativní DUO switch spínač. Ten umožňuje jak tiché sepnutí při přidržení tlačítka, tak při prokliknutí sepnutí svítilny a následné přepínání mezi režimy. Svítilna P5G nabízí 4 světelné režimy. Režimy pro nastavení výkonu svítilny se hodí především pro úsporu baterií. Díky tomu běžně dostačující výkon 45 lumenů vydrží dlouhých 27 hodin. Naopak v případě, kdy potřebujete dokonalý přehled o situaci včetně hodně vzdálených předmětů, využijete maximální režim. Taktický režim stroboskopu slouží jako skvělý pomocník při sebeobraně, kdy útočníka prakticky oslepí až na několik minut.

Svítilna NexTORCH P5G je napájena nabíjecí Li-ion baterií NT18650, která je součástí balení. Může být také napájena dvěmi klasickými NT123A bateriemi. Stejně jako ostatní svítilny je model P5G vyroben z leteckého hliníku 6061-T6 odolného proti poškrábání a je také voděodolný dle IPX-4 standardu.

Optický systém svítilen Nextroch je charakteristický propracovaností, výkonem i odolnosti. Použité LED od nejvýznamnějších světových výrobců patří k tomu nejlepšímu na trhu s garancí výdrže více než 50 000 hodin. Ultra čiré čočky nabízí špičkovou světelnou propustnost a při tom vysokou odolnost proti prasknutí či poškrábaní. K celkovému dokonalému výkonu pak přispívá technologie cylindrů, v kterých jsou žárovky uložené, a to především díky optimálnímu tvaru i lesku povrchu. To zaručuje maximální přenos světla i jeho zaostření dle účelu použití každé svítilny.

Veškeré svítilny NexTORCH jsou certifikovány dle celosvětově uznávaného amerického ANSI/NEMA FL1 standardu, který zaručuje, že udávané hodnoty jsou měřeny jednotnou metodikou a tyto hodnoty jsou garantovány. Víte tak, jak byly hodnoty měřeny a že udávané parametry jsou pravdivé.


obsah balení:
- svítilna P5G
- 1x nabíjecí Li-ion baterie NT18650
- 1x dálková spoušť TS5-L
- 1x montáž na zbraň RM85
- USB kabel
- náhradní těsnící O-kroužky
- český návod

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Žárovka: CREE XP-L V5 / CREE XP-E2 (5 let záruka na LED)
Výdrž: Bílá: 3hod 40 min / 27 hod / - / - / Zelená: 5 hod / 30 hod/ - / -
Povrchová úprava: tvrzená anodizovaná vrstva vyššího stupně
Režimy: Vysoký / Nízký / stroboskop / S.O.S.
Materiál: odolná hliníková slitina 6061-T6, používaná v leteckém průmyslu
Rozměry: délka 168 x tělo 26 x hlava 40 (mm)
Voděodolnost: proti postřikové vodě (IPX-4)
Spínač: DUO switch spínač
Váha: 185 g (bez baterie)
Svítivost: Bílá: 800 lumenů/ 45 lumenů/ 800 lumenů/ 100 lumenů Zelená: 200 lumenů/ 27 lumenů/ 200 lumenů/ -
Čočka: polykarbonátová čočka se zvýšenou odolností proti poškrábání
Dosvit: bílá 246 metrů / zelená 224 metrů
Nárazuvzdornost: do 1 metru
Baterie: 1x nabíjecí NT18650 /2x NT123A
Výrobce: NEXTORCH
Katalogové číslo: P5G SET
cena vč. dph 3400.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna