kuleLedray LR300 Green - puškohledová svítilna

LEDRay 300 Green - využívá nejnovější technologii LED s přesnou parabolou a tím vytváří úzký paprsek zeleného světla s max. dosvitem až 230m. Malá, lehká a odolná svítilna je zcela vodotěsná. Vnitřní elektronika umožňuje volbu světelného výkonu VYSOKÝ a NÍZKÝ a zároveň zajišťuje konstantní výstupní proud, který udržuje stálou intenzitu svitu a tím také pomáhá prodloužit životnost baterie.

Svítilny LEDRay 300 jsou dodávány s bezpečnou dělenou montáží pro upevnění svítilny na puškohled průměru 25mm a 30mm, Taktickým dálkovým spínačem, který umožňuje snadno spínat svítilnu při pevném držení zbraně a dvěma lithiovýma bateriema CR123A 3V. LEDRay 300 lze použít na puškohledy s průměrem čoček objektivu do 50 mm.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

cena vč. dph 2290.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna