kuleSvítilnový set PA5 se zoomem + nůž ZDARMA

PA5 set je ideální volbou pro ty, kdo uvažují o využití svítilny nejen pro běžné používání, ale zároveň pro společné užití se zbraní. Součástí setu je montáž na zbraň, dálková spoušť, nabíjecí Li-ion baterie NT18650, nabíjecí USB kabel a sada tří barevných filtrů.

Zoomovací svítilna PA5 s otočnou hlavou umožňuje velmi praktický a oblíbený systém zaostřování pro přechod z širokého paprsku na bodový. Úctyhodný světelný výkon 660 lumenů s dosvitem 220 metrů dělají společně s možností různě širokého světelného kužele z této svítilny univerzálního pomocníka.

Funkci zoom oceníte především v situaci, kdy je potřeba v prostoru dosáhnout co nejširšího světla (např. ve stanu či v místnosti), anebo naopak v případě potřeby dosvítit co nejdále a využít tak bodového světelného paprsku (např. v dlouhých chodbách či na rovných polních a lesních úsecích).

K zavedeným vlastnostem taktické svítilny NexTORCH také patří inovativní DUO switch spínač. Ten umožňuje jak tiché sepnutí při přidržení tlačítka, tak při prokliknutí sepnutí svítilny a následné přepínání mezi režimy. Svítilna PA5 nabízí 4 světelné režimy. Režimy pro nastavení výkonu svítilny se hodí především pro úsporu baterií. Díky tomu běžně dostačující výkon 30 lumenů vydrží dlouhých 32 hodin. Naopak v případě, kdy potřebujete dokonalý přehled o situaci včetně hodně vzdálených předmětů, využijete maximální režim. Taktický režim stroboskopu slouží jako skvělý pomocník při sebeobraně, kdy útočníka prakticky oslepí až na několik minut.

Svítilna NexTORCH PA5 je napájena nabíjecí Li-Ion baterií NT18650, která je součástí balení. Může být také napájena dvěmi klasickými NT123A bateriemi. Stejně jako ostatní svítilny je model PA5 vyroben z leteckého hliníku 6061-T6 odolného proti poškrábání a je také voděodolný dle IPX-4 standardu.

Optický systém svítilen Nextroch je charakteristický propracovaností, výkonem i odolnosti. Použité LED od nejvýznamnějších světových výrobců patří k tomu nejlepšímu na trhu s garancí výdrže více než 50 000 hodin. Ultra čiré čočky nabízí špičkovou světelnou propustnost a při tom vysokou odolnost proti prasknutí či poškrábaní. K celkovému dokonalému výkonu pak přispívá technologie cylindrů, v kterých jsou žárovky uložené a to především díky optimálnímu tvaru i lesku povrchu. To zaručuje maximální přenos světla i jeho zaostření dle účelu použití každé svítilny.

Veškeré svítilny NexTORCH jsou certifikovány dle celosvětově uznávaného amerického ANSI/NEMA FL1 standardu, který zaručuje, že udávané hodnoty jsou měřeny jednotnou metodikou a tyto hodnoty jsou garantovány. Víte tak, jak byly hodnoty měřeny, a že udávané parametry jsou pravdivé.
K PA5 setu dodáváme praktický lovecký nůž (délka čepele: 95 mm, celková délka: 225 mm) s párákem a rukojetí z měkčené pryže. Součástí nože je plastové opaskové pouzdro.


obsah balení:
- zoomovací svítilna PA5
- 1x nabíjecí Li-Ion baterie NT18650
- 1x dálková spoušť TS5-L
- 1x montáž na zbraň RM85
- sada 3 barevných filtrů FT32
- USB kabel
- poutko na zavěšení svítilny
- náhradní těsnící O-kroužky
- český návod

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Žárovka: CREE XP-L V5 LED (5 let záruka na LED)
Výdrž: 3hod 55 min/ 32hod/ - / - / 3hod 55 min
Povrchová úprava: tvrzená anodizovaná vrstva vyššího stupně
Režimy: Max./ Min./ stroboskop/ S.O.S./ momentální
Materiál: odolná hliníková slitina 6061-T6, používaná v leteckém průmyslu
Rozměry: délka 146 x tělo 26 x hlava 34 (mm)
Voděodolnost: proti postřikové vodě (IPX-4)
Spínač: DUO switch spínač
Váha: 147 g (bez baterie)
Svítivost: 660 lumenů/ 30 lumenů/ 9Hz/ - / 660 lumenů
Čočka: polykarbonátová čočka se zvýšenou odolností proti poškrábání
Dosvit: 220 metrů
Nárazuvzdornost: do 1 metru
Baterie: 1x nabíjecí NT18650 /2x NT123A
Výrobce: NEXTORCH
Katalogové číslo: PA5 SET
cena vč. dph 2800.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže svítilnykolimátorypuškohledymonokuláry, spektivymontážepříslušenstvídalekohledystativyočnicePříslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna