kuleBIRCHWOOD CASEY Brass Black Metal Finish 90ml

Brass Black je chemický přípravek k černění mědi a jejích slitin (bronzů, mosazí apod.) zastudena. Je pomocí něj rovněž možné vytvořit historizující povrchovou úpravu,
připomínající patinu. Rychle působící kapalné černidlo, využívané i v průmyslové výrobě, se velice snadno aplikuje, aniž by jeho působení vedlo k rozměrovým změnám na daném dílu, na rozdíl od polymerních povlaků či laků.

Lze jej použít i jako obtížně smytelný popisovač, například při značení nábojů, vyrobených v atypických laboracích (+P, +P+, Subsonic apod.). Vzniklý povrch má odstín, závislý na složení slitiny, na níž je lázeň aplikována, na počtu a způsobu opakovaných aplikací, teplotě lázně i podkladu a čistotě podkladu v místě aplikace.

Černidlo nepůsobí do hloubky, díky čemuž pasivní vrstva není příliš mechanicky odolná, ale odolává většině běžných chemických vlivů a je velice estetická. Povrchovou vrstvu lze z materiálu v případě potřeby velmi snadno odstranit rozleštěním do původního stavu.


Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Výrobce: BIRCHWOOD CASEY
Katalogové číslo: BIR-465014
Detailní informace k: BIRCHWOOD CASEY Brass Black Metal Finish 90ml: https://www.birchwoodcasey.com/
cena vč. dph 410.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně protahovací trny a čistící hadříkybrynýry a galvanikačistící šňůrydržáky vytěrákuhlavňové kartáčky (vytěráky)oleje, vazelíny a čistidlapodstavce a ostatnísady na čištění hobbysady na čištění PRO-CLEANultrazvukové čističkyvytěrákové tyče, vodítka, redukcePouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna