kuleELASON 2L - digitalní ultrazvuková profičistička

Novinka na trhu.

Tato digitální čistička má vanu 150x140x100mm o objemu 2 litry. Velmi jednoduché ovládání tlačítky s digitálním zobrazením nastavených hodnot (ohřevu a času čištění). Frekvence ultrazvuku 40kHz, Ultrazvuk 70Watt, ohřev 50Watt. Vana je vyrobena z kvalitní nerez oceli SUS304. Je dodávána s nerez košem, a víkem.

Tlačítkové ovládání čističky s digitálním zobrazováním ji předurčuje k využití v šetrnějším prostředí. Doporučené využití je max 3 hodiny/den, ne nepřetržitě. Jinak má čistička velmi univerzální využití.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Výrobce: TCV Machinery Equipment Co.Ltd
Katalogové číslo: ELA2L




cena vč. dph 3480.00 ,- Kč







Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně protahovací trny a čistící hadříkybrynýry a galvanikačistící šňůrydržáky vytěrákuhlavňové kartáčky (vytěráky)oleje, vazelíny a čistidlapodstavce a ostatnísady na čištění hobbysady na čištění PRO-CLEANultrazvukové čističkyvytěrákové tyče, vodítka, redukcePouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory

kuleHLEDÁNÍ



kuleNOVINKY NA EMAIL



kuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna