kulePSD30A - digitální ultrazvuková čistička.

Perfektní profi čistička pro zbraně a vystřelené nábojnice.

Cenově velmi zajímavá čistička s vysokou účinností čištění -frekvencí cca 40000Hz. 4,5l objem - vana 300x150x100mm. Stiskem na digitálním dispekji nastavíte čas čištění, v případě požadavku na ohřev náplně nejdříve ohřejete opět nastavením požadavované teploty na displeji. Ohřev je signalizován kontrolkou. Po doběhu nastaveného času čistička vypne. Součástí dodávky je nerez koš, který rozhodně doporučujeme používat a nerezové víko. Ultrazvuk 180 Watt. Ohřev 200 Watt.

U této řady čističek je zabezpečen záruční i pozáruční servis!!! To bývá u mnoha podobných výrobků problémové místo. Prohlášení o shodě výrobku samozřejmě na požádání k dispozici.

K čištění je možné použít celou řadu koncentrátů. Od destilované (převařené) vody se saponátem až po silné koncentráty TRICLEAN V 56 (stejné vlastnosti jako SUPERSOUND 56) nebo MILIT. Typ koncentrátu Vám rádi poradíme.

Lze použít pro čištění brýlí, šperků, mincí, hygienického nářadí, tištěných spojů, rýsovacích potřeb, ložiska in line bruslí, karburátory zahradní techniky, autodíly, ....

Na ukázku několik vzorků. V nabídce vedeme několik typů různých velikostí a výkonů. Podrobnosti rádi sdělíme.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

cena vč. dph 12700.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení boxy, krabičky, organizéry na střelivodávkování a měření prachučištění a příprava nábojnicsuché praní ultrazvukové čističkyelektromagnetické čističkymazání a příprava nábojnicmatrice puškovématrice - pistolové, revolverovénábojnicelisy a soupravy pro přebíjenípříslušenství a doplňkystřelné prachystřely - pistolové, revolverovéstřely - puškovézápalkování nábojniczápalkyOptika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna