kuleDelaborační matrice CH4D .308

Delaborační matrice CH4D No. 402 Bullet Puller.
Používá se ke snadné a rychlé delaboraci střeliva. Nepoškozuje jednotlivé delaborované komponenty - nábojnici, střelu, střelný prach. Nahrazuje delaborační kladívko, používá se na přebíjecí lis.
Neobsahuje držák nábojnic (shellholder).

Pokud chcete delaborovat více ráží, stačí delaborační matrici doplnit o více samostatných kleštin, jsou výměnné. Není třeba kupovat na každou ráži celou matrici.

Příklad použitelných ráží:
7,62x25 Tokarev
7,65 Browning
.32 S&W
7,62x39
7,62x54R
303 British
30-06 Springfield
308 Winchester

Při výběru matrice nebo kleštiny se zaměřte na správný rozměr střely. Pamatujte, že rozměr náboje udávaný v milimetrech v jeho názvu není vždy směrodatný. Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Návod k použití:
Našroubujte delaborační matrici do přebíjecího lisu. Do shellholderu vložte náboj, který chcete delaborovat. Stiskem páky vyjeďte s nábojem nahoru do matrice. Pokud je to třeba, nastavte matrici zašroubováním do přebíjecího lisu tak, aby kleštiny po utažení šroubu kleštin uchopily střelu bezprostředně nad nábojnicí.
Utáhněte šroub kleštin. Nyní je střela pevně a přesto citlivě zajištěna v kleštinách. Plynulým pohybem páky lisu vytáhněte střelu z nábojnice.
Povolte šroub kleštin, tím dojde k uvolnění delaborované střely. Střela není deformovaná a je připravená k dalšímu použití.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Kód zboží: CH4D-402300
Katalogové číslo: CH4D-402300
cena vč. dph 1160.00 ,- Kčks
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení boxy, krabičky, organizéry na střelivodávkování a měření prachučištění a příprava nábojnicmatrice puškovématrice puškové LEELEE Collet DiesLEE Deluxe Rifle Die SetLEE Factory Crimp DieLEE Pacesetter 2-Die SetLEE Pacesetter 3-Die SetLEE Ultimate Rifle Die Setmatrice puškové REDDINGmatrice - pistolové, revolverovénábojnicelisy a soupravy pro přebíjenípříslušenství a doplňkystřelné prachystřely - pistolové, revolverovéstřely - puškovézápalkování nábojniczápalkyOptika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna