kuleStavítko stranové korekce mušky SIMONOV SKS 45

Naše vlastní výroba. Jednoduchý přípravek, s kterým provedete velmi snadno stranovou korekci mušky. Součástí balení je imbusový klíč a návod obsahující vzorový výpočet korekce mušky.

STAVÍTKO STRANOVÉ KOREKCE MUŠKY nabízíme pro tyto zbraně:
SA 58 – otevřené chránítko mušky
SA 58 – uzavřené chránítko mušky
SIMONOV SKS 45
TOKAREV SVT-40
MOSIN 1891/30
MOSIN 1938
MOSIN 1944

V budoucnosti plánujeme výrobu na zbraně AK 47, AK 74, puška vz. 52/57, SCHMIDT RUBIN 1911….

Vznik výroby:
jelikož chodím sám z těchto zbraní střílet, jsem nucen hlavně při změně munice provádět výškovou a stranovou korekci mířidel. S výškou je to jednoduché. Hledí bývá obvykle stavitelné po 100 m. Ve spoustě případů lze mušku výškově seřizovat také, často mívá závit a jemná výšková korekce je snadná. Co dělat, když puška nejde do osy? Obvykle se vezme kladívko s nějakým kolíkem a na mušku se tluče, než ji dostaneme tam, kam potřebujeme. Každý, kdo to někdy dělal, ví, jaká je to otrava a jak nepohodlně se taková činnost provádí. Původně jsem zamýšlel vyrobit stavítko univerzální, tedy pro více typů pušek. Každá puška je rozměry jiná a stavítko by bylo zbytečně složité a drahé. Došlo tedy na výrobu stavítek pro konkrétní typ zbraně. Spočítat si, o kolik je nutné mušku posunout je velmi snadné a s tímto stavítkem lze velmi pohodlně požadovanou korekci provést. Součástí balení je pak český návod s příkladem výpočtu korekce a imbusový klíč. Posuvku už si musí vzít každý svou.

Na závěr:
V případě, že Vám stavítko přesně nepasuje na zbraň, je nutné ho dopilovat (uvolnit, kde je třeba). Vojenská sériová výroba není bohužel stále stejná a na jednotlivých zbraních jsou vždy odchylky v rozměrech. Nejsem bohužel schopen při výrobě mít k dispozici všechny vyráběné série daného modelu pušky.

Děkuji za pochopení. Přeji všem samé desítky. Aleš Chudoba.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Výrobce: ZBRANĚ LIBEREC
cena vč. dph 390.00 ,- Kčks
kulepříbuzné produkty


SKS 45 - SIMONOV - VÝBĚR
SKS 45 - SIMONOV - VÝBĚR Karabina Simonov SKS se začala vyrábět v letech 2.světové války pro tehdy nový náboj 7,92 x 39...
10100.00,- Kč

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky úsťové brzdyřemenybezpečnostní vlaječkabotkydárkové předmětydvojnožkyGlockknihy o zbraních mířidlana weawer/R.I.S.ostatnípro Ruské zbraněpro zbraně CZSa vz. 58střelecké vaky a stolicestřenkyzásobníky ostatnízásobníky pistolezásobníky puškaPéče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna