kuleFlip Target kráčející terč pro vzduchovkyTento produkt je dočasně nedostupný

Střelba na FLIP TARGET je kratochvílí pro amatéry a potěšením pro profesionály. Pro zkušené střelce i ty začínající nabízí další výzvu s každým zásahem. Bez ohledu na věk
a střeleckou vyspělost Vám poskytne hodiny zábavy a radosti. Po úspěšném zásahu se terč otáčí, pochoduje a mění barvy. Tyto vlastnosti je možno využít pro zpestření venkovních a zahradních akcí pro děti i dospělé, kde se střelba ze vzduchovky stává velmi vyhledávanou.

Optimální vzdálenost pro zahájení střelby je okolo 10 metrů. Terč se výborně pohybuje a funguje na jakémkoliv povrchu. Použitelný je na trávě, betonu, štěrku, písku, sněhu nebo ledu.
Díky unikátní konstrukci i vyvážení je schopen stoupat až do 20% svahu a je stabilní i za mírného větru. Po úspěšném zásahu se od Vás terč posune o 15 cm, po deseti zásazích „odejde“ o 1,5 m a po padesáti úspěšných výstřelech se nachází o 7,5 m dále.Tímto se postupně zvyšují nároky na přesné zamíření i správnou techniku střelby a každý, aniž si to uvědomuje, podstupuje aktivní formu tréninku na pohybující se cíl. Pro více „akční“ střelbu v členitém terénu, kde často dochází i ke změně směru natočení dopadové plošky, Vás cíl donutí vyhledat a změnit pozici, chcete-li střílet dál.

FLIP TARGET je vyroben z polymeru nové generace POLEX. Ten dokáže absorbovat vysokou kinetickou energii, nabízí nízkou hmotnost a vysokou trvanlivost výrobku.
Výrobce vyvinul různé modely FT / .150, .250,.300 /, které uspokojí potřeby všech a odpovídají svým provedením ráži 4,5 mm – 6,35 mm a výkonu použité vzduchovky.

Verze:

.250 je vhodná pro ráži 5,5mm............................................610,- Kč


Terče FLIP TARGET jsou použitelné jen pro vzduchové pušky a pistole se sílou do 16J.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Detailní informace k: Flip Target kráčející terč pro vzduchovky: www.flip-target.com/eng/index.html
Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně Střelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna