kuleBLASER R8 Standart

Opakovací kulovnice se zdokonaleným přímotažným závěrem, s možností vyjímatelného zásobníku a výměnnými hlavněmi. Nejdokonalejší opakovací kulovnice na současném trhu.

Charakteristika : Perfektní a elegantní opakovací kulovnice se zdokonaleným přímotažným závěrem, novou uzamykací kleštinou která má daleko větší uzamykací plochu než jakýkoliv Mauser-systém. Zdvojená pojistka na závěru pro naprostou bezpečnost při používání této kulovnice od Aljašky až po Jižní Afriku. Zkoušená na tlak 14.500 Barů, což je bezkonkurenční hodnota mezi kulovnicemi. Uzamykání náboje = do hlavně, nejrychlejší systém přebíjení ze segmentu opakovacích kulovnic. Zásobník se spoušťovým mechanizmem je vyjímatelný pro naprostou bezpečnost při manipulaci a uložení kulovnice. Možnost uzamčení= tlačítkem v zásobníku, který se pak chová jako klasická nábojová schránka. Napínání bicího mechanizmu klasicky temenní napínací páčkou. Opětovným stlačením této je zbraň bezpečná před nechtěným výstřelem. Stejně pak vyjmutím zásobníku se bicí mechanizmus uvede sám do klidové polohy. Vysoce kvalitní hlavně kované za studena, rovnané s leštěným vývrtem zajistí dokonalou precizi střelby i na velké vzdálenosti. Hlavně jsou snadno a rychle vyměnitelné v libovolných kalibrech, jakožto i pažby. Blaser R8 je stavebnice, kdy si svoji zbraň nakonfigurujete podle svých představ a kdykoliv můžete cokoliv doplnit. Optika-jakákoliv, se pomocí originální Blaser-sedlové montáže upíná přímo na hlaveň, což je ideální stav. Díly modelu R8 NEJSOU zaměnitelné na model R93. Tento model Blaser R8 je určený těm zákazníkům, kteří požadují absolutní špičkovou technologii, zpracování, spolehlivost, bezpečnost, preciznost, dokonalost a eleganci v jednom. Kdo Blasera R-8 vyzkoušel, ten už nechce nic jiného. Ono taky nic lepšího dnes není.

Délky hlavní : od 52 cm = Naháňková, přes 58 cm = Standartní po 65 cm = Magnum kalibry. S možností průměrů od 17 mm do 22 mm, kanelované provedení, možnost Mag-Na portů = integrovaná úsťová brzda nebo šroubovatelnou – Dual Brake = úsťovou brzdu. Povrchová úprava hlavní = Nitridace zaručuje maximální odolnost proti poškození nebo korozi. Celková délka kulovnice R8 = od 100 cm po 109 cm. Baskule = receiver standartně s lehkých a pevných hořčíkových slitin ČERNÁ - anodizovaná. Pažby = dřevo v deseti třídách kvality. Zdobení podle zvoleného modelu. Hmotnost : od = 2,9 kg až po 4,2 kg podle provedení a hlavní.

Kalibry:
Mini: .222 Rem, .223 Rem

Standard: .22-250, .243 Win, 6,5×55 SE, 6,5×57, 6,5-284, 6,5×65 RWS, .270 Win., 7×57, 7×64, .308 Win., .30-06 Spr., 8×57 IS, 9,3×62

Medium: 6,5×68, 7,5×55 Suisse, 8×68 S

Magnum: .257 Weath.Mag., .270 Weath.Mag., .270 WSM, 7mm Blaser Mag., 7mm Rem. Mag., .300 WSM, .300 Blaser Mag., .300 Win. Mag., .300 Weath.Mag., .338 Blaser Mag., .338 Win.Mag., .375 Blaser Mag., .375 H&H Mag.

Zásobník: = Mi: 5+1 / St: 4+1 / Me + MA: 3+1.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Druh zbraně: kulová kozlice
Délka hlavně: 580 mm
Výrobce: BLAZER
dočasně vyprodáno cena vč. dph 0.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna