kuleRUGER LC9s Pro

Nejnovější varianta oblíbené pistole RUGER LC9 s přímoběžným zápalníkem. Toto řešení pistoli LC9s Pro umožňuje lehčí a kratší chod spouště pro rychlejší a přesnější střelbu.

Nový Ruger LC9s Pro je lehká kompaktní pistole pro diskrétní nošení v oblíbené ráži 9x19 mm s jednořadým zásobníkem a dvojčinnou spouští DAO. LC9s Pro je příbuzná již dobře známé pistoli LCP. LC9s Pro má větší rozměry a narozdíl od varianty LC9s už nemá integrovaný zámek, manuální pojistku a zásobníkovou pojistku. Konečně někdo přišel na to, že pistole není pojišťovna. Design se zaoblenými hranami umožňuje pohodlné nošení, tasení a ukládání do pouzdra. Zdrsněný grip dodává jistější úchop a kontrolu při střelbě.

Z vlastní zkušenosti:
Už původní LC9 byla velmi povedená, následovalo provedení LC9s, kde byl změněn spoušťový a bicí mechanismus. Výsledkem o cca 0,8 kg lepší spoušť s hladkým chodem. Obě zmíněná provedení už jsou nedostupné. Posledním přírůstkem je varianta LC9s Pro. Páni konstruktéři u Rugeru odvedli dobrou práci. Odstranili manuální a zásobníkovou pojistku a zámek zbraně (kdo je potřebuje.........?). Všechny dobré vlastnosti zůstaly zachovány. Takže palec nahoru.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Druh zbraně: pistole samonabíjecí
Ráže: 9 mm LUGER
Kapacita zásobníku: 7
Délka hlavně: 79 mm
Celková délka: 152 mm
Celková výška: 114 mm
Celková šířka: 23 mm
Hmotnost vč. zásobníku: 495 g
Spoušť: DAO
Odpor spouště: 20 N
Mířidla: pevná, zvýrazněna 3-mi body
Rám: polymerový
Závěr: ocel
Výrobce: RUGER
Detailní informace k: RUGER LC9s Pro: www.ruger.com/index.html
dočasně vyprodáno cena vč. dph 0.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna