kuleSIG SAUER P226 LDC BLACK

Perfektní P226-ka v celonerezovém provedení v černé povrchové úpravě. dlouhý rám, perfektní střenky, mikrometricky stavitelné hledí, stavitelný doraz spouště. Konstruktéři SIG SAUERU opět zabodovali. Postavili pistoli pro závodění přímo z krabice. Odpor spouště je v režimu SA vyladěn na 12 N. Chod spouště je velmi příjemný, bez drhnutí. Je to dobrá volba pro ty střelce, pro které je hmotnost X-FIVE příliš. Za cenu 36.900,- Kč dostanete skutečně dobrý kus pistole s vynikajícím dílenským zpracováním.

Z vlastní zkušenosti:
Pistoli jsme podrobili krátkému testu pro časopis Střelecká Revue. Střílení z P226 LDC je paráda. Zbraň se chová naprosto klidně, vyváženě. Nástřelku jsem provedl na 15 m. Rád bych na 25 m, ale střelnice, na které jsem zbraň testoval, nemá dle mého názoru odpovídající osvětlení. Nad palebnou čárou je světla spousta a na terčích je ho málo. To v kombinaci s hledím (zvýraznění bílými body) a světlovodnou muškou je vražedná kombinace. Tyto podmínky srážely výkon na 25 m. Nebyl jsem schopen slušně zamířit. Zvolil jsem tedy vzdálenost 15 m, kde bylo u terčů světla více. Tento typ mířidel je vhodnější pro akční střelbu, pro mířenku se více hodí mířidla černá (tyto mířidla lze lehce upravit).

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Druh zbraně: pistole samonabíjecí
Ráže: 9 mm LUGER
Kapacita zásobníku: 17
Délka hlavně: 112 mm
Záměrná délka: 151 mm
Celková délka: 208 mm
Celková výška: 142 mm
Celková šířka: 43 mm
Hmotnost vč. zásobníku: 1230 g
Spoušť: SA/DA
Odpor spouště: 12 N / SA
Mířidla: hledí LPA, světlovodná muška
Pojistky: bezpečné vypouštění kohoutu
Výrobce: SIG SAUER
Detailní informace k: SIG SAUER P226 LDC BLACK: www.sigsauer.de/
dočasně vyprodáno cena vč. dph 0.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna