kuleSIG SAUER P226 MK25

Pistole SIG SAUER řady P226 patří k jednoznačně k tomu nejlepšímu, co dnes mohou světoví výrobci krátkých ručních palných zbraní nabídnout. Výborné dílenské zpracování, materiál a funkčnost činí ze série P226 ideální volbu pro mnoho uživatelů. Pistole s oblibou využívají po celém světě uživatelé pro pracovní poměr, sport či na osobních ochranu. Modely řady P226 se vyznačují SA/DA režimem a bezpečným vypouštěním kohoutu. Dělají se v mnoha modifikacích od typu střenek po konečnou úpravu povrchu. Díky tomu si každý uživatel může vybrat přesně dle svých požadavků.

P226 MK25
P226 MK25 je označení pro speciální námořní verzi, která se vyznačuje povrchem s nadstandardní odolností vůči korozi, kterou používají jednoky USA NAVY SEALS.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Druh zbraně: pistole samonabíjecí
Ráže: 9 mm LUGER
Kapacita zásobníku: 10 nebo 15
Délka hlavně: 112 mm
Celková délka: 196 mm
Celková výška: 144 mm
Hmotnost bez zásobníku: 910g
Spoušť: SA/DA
Mířidla: pevná
Rám: duralový
Závěr: nitron
Výrobce: SIG SAUER
Detailní informace k: SIG SAUER P226 MK25: www.sigsauer.com/
dočasně vyprodáno cena vč. dph 0.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna