kuleSTI EDGE 2011

STI EDGE
Patentovaná 2011 technika, integrovaná s klasickým 1911 designem. STI Edge je vysokokapacitní pistole, využívající osvědčenou koncepci Johna M. Browninga i v 21. století.

Od jejího uvedení koncem roku 1997 se STI Edge stala bezkonkurenčním standardem pro USPSA/IPSC Limited Division, což bylo nejlépe demonstrováno Michaelem Voigtem a Frankem Garciou v dobách, kdy dovedli US IPSC Limited Team k vítězství v soutěži World Shoot XII. Rovněž byla přijata do výzbroje ozbrojených složek (SWAT, HRT, policie). Mimo praktickou střelbu jsou rovněž používány pro téměř všechny ostatní sportovní disciplíny.

Zbraň je postavena na bázi patentovaného modulárního ocelového rámu s polymerovou rukojetí s hliníkovými vložkami. Díky tomu se povedlo zachovat veškeré přednosti původní 1911A1, modulární koncepce ovšem umožnila implikaci vylepšení v podobě použití vysokokapacitního dvouřadého zásobníku s jednořadým vyústěním, výměnné vylehčené plastové rukojeti s rozšířeným ústím zásobníkové šachty a z toho plynoucího snížení hmotnosti a dalšími drobnými vylepšeními. Dvouřadý zásobník se povedlo do rukojeti umístit bez nutnosti nepřiměřeného zvětšení jejího objemu, který tak zůstává srovnatelný s jednořadými 1911. Rovněž zůstal zachován původní úhel mezi rukojetí a závěrem (17°).

Jak je u 1911 tradicí, STI Edge má závěr plné délky, vybavený ovládacími drážkami na předním i zadním konci. Muška a hledí jsou osazeny do rybin. Hledí je originální konstrukce STI, plně stavitelné. STI Edge v je v základním provedení vybavena nerezovým rámem a nerezovými ovládacími prvky (hřbetní pojistka s prodlouženým bobřím chvostem a manuální pojistka). Hlaveň je v těžkém, terčovém provedení, z nerezové oceli a vedená v celé délce. Na zakázku lze provést výrobní číslo dle volby zákazníka, spouště a rukojeti v různých barvách, tvrdochromování, rytí, gravírování či inlej a světlovaná, případně tritiová mířidla. STI Edge není jen jedna z nejpřesnějších a nejspolehlivějších pistolí na trhu, může to být i jedna z nejhezčích. Dostupné ráže jsou 9 mm Luger, .38 SuperAuto, .40 S&W a .45 ACP.

Dodává se s jedním zásobníkem v přenosném odolném kufru STI.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Druh zbraně: pistole samonabíjecí
Ráže: 9 mm LUGER
Délka hlavně: 5
Výrobce: STTi
Detailní informace k: STI EDGE 2011: www.stiguns.com
dočasně vyprodáno cena vč. dph 0.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna