kuleSAVAGE AXIS XP + puškohled

Americká zbrojovka Savage Arms je v současné době jedna z nejpřednějších a největších firem na světě, vyrábějící vysoce kvalitní zbraně pro lov i sport včetně ultra přesných disciplín.

Zbraně firmy Savage Arms vynikají především nadstandardní přesností střelby. Díky této vlastnosti jsou nejprodávanějšími zbraněmi v tomto segmentu v USA.

Jejich vyjímečná přesnost je dána několika vyjímečnými vlastnostmi, jsou to:

Accustock -technologie kladoucí maximální důraz na uložení železa v pažbě Accutrigger – nastavitelný spoušťový mechanizmus umožňující maximální precizi spouštění Potahované hlavně vyráběné stejnou technologií jako jsou Lothar Walther Letmo uložená hlava závěru, která zaručuje přesné uzamčení náboje v komoře A individuální kontrola závěrové vůle u každé zbraně!!!

Model Axis XP je loveckou kulovnicí s matně černěnou hlavní vyrobenou z uhlíkové oceli a polymerovou pažbou v povrchové úpravě CAMO. Délka hlavně je 560 mm a její stoupání 1:10". Zbraň je vybavena zásobníkem s kapacitou 4+1.


Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Druh zbraně: puška opakovací
Ráže: .308 WIN.
Kapacita zásobníku: 4 + 1
Délka hlavně: 560 mm
Detailní informace k: SAVAGE AXIS XP + puškohled: www.savagearms.com
dočasně vyprodáno cena vč. dph 14890.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna