kulePAR Mk3, 14,5

Puška PROARMS ARMORY PAR Mk3 je zbraní, která byla vyvinuta s mnoha unikátními prvky, které na tomto typu zbraně na bázi AR15, ještě nebyly použity. Tyto prvky a konstrukční uzly jsou patentovány. Jedná se zejména o beznástrojový systém výměny, uložení a zajištění hlavně, upnutí předpažbí atd. Celkový promyšlený design a vysoce nadstandardní kvalita výroby, dělají z této zbraně špičku ve své třídě.

Samonabíjecí puška PAR Mk3, vyrobená v České republice firmou PROARMS ARMORY je špičková moderní zbraň určená pro profesionální i sportovní využití. Standardně je nabízena v ráži .223 Rem (5,56 mm). Díky univerzální koncepci celé zbraně budou v blízké budoucnosti dále uvedeny verze v rážích 9 mm Luger, .222 Rem, 7,62×39 mm, 6,8 mm Rem SPC a 5,45×39 mm (na jednotné platformě tak bude možná rychlá změna ráže pouze za předpokladu výměny hlavně, závorníku a zásobníku) .

Puška je výsledkem komplexního vyhodnocení poznatků zbraní typu AR15 a vychází z původní verze PAR Mk1 uvedené na trh v roce 2008.

Samonabíjecí puška PAR Mk3 se vyznačuje precizní výrobou všech dílů na CNC strojích. Tolerance při výrobě jsou přísnější, než je tomu u standardní výroby tohoto druhu zbraní. Zároveň je zaručena 100% zaměnitelnost dílů pušek PAR Mk3. Rám a pouzdro závěru zbraně jsou vyrobeny z nejkvalitnější hliníkové slitiny 7075 T6.

Zbraň je koncipována tak, aby nadále zůstala zachována kompatibilita nejen jednotlivých dílů, ale i hlavních celků se standardní AR-15 americké produkce. Na zbraň lze také použít v podstatě jakýkoliv doplněk určený k AR-15. Navíc novou konstrukcí došlo k celkovému snížení výšky zbraně o cca 5 mm oproti předchozímu typu Mk1.

Rám zbraně umožňuje i dodatečné osazení oboustrannými ovládacími prvky. Pouzdro závěru vytváří celkovou konturu zbraně bez výstupků včetně záchytu závěru. Beznástrojová rozborka a sborka, včetně beznástrojové demontáže předpažbí i hlavně. Stavitelný gasblock (4 polohy) pro různé druhy munice. Pušky PAR Mk3 díky tomu fungují s prakticky všemi druhy nábojů na trhu, vč. značek Barnaul, Wolf aj. Díky nastavitelnému množství plynů je možné získat optimální chování zbraně pro slabší nebo naopak výkonnou munici.

Lučík umožňující střelbu v rukavicích i případnou možnost jeho rychlého vyklopení jen za pomoci náboje. Spojení dorážeče závěru a odražeče nábojnic do jednoho bloku a jeho umístění blíže k rámu tak, že došlo k celkovému zúžení zbraně Kvalitní teleskopická pažba s aretací vycházející z pažby Magpul CTR Každá zbraň je standardně vybavena unikátním vymezovačem vůle mezi rámem a pouzdrem závěru úhlená ergonomická pažbička s bobřím ocasem pro optimální sklon vycházející z Magpul MOE.

Maximálně tuhé free float předpažbí se 4 pevnými raily MIL-STD-1913, které ani při hrubém zacházení nevykazuje žádnou vůli pohybu vůči pouzdru závěru ani odchylky při opětovném nasazení. Předpažbí je možné dodat v 3 různých délkách a je nejužším na trhu.
Vylepšený nosič závorníku, závorník i celý pístový mechanismus vyvinutý s důrazem na dlouhou životnost a bezúdržbový provoz.
Špičkové hlavně vyráběné exkluzivně firmou LOTHAR WALTHER pro PROARMS ARMORY.

- 10,5" (267 mm) se stoupáním 1:7"
- 12,5" (317,5 mm) se stoupáním 1:7"
- 14,5" (368 mm) se stoupáním 1:7"
- 16,75" (425,5 mm) se stoupáním 1:8"
- 18" (457 mm) se stoupáním 1:8“


Úprava Cerakote

Povrch CERAKOTE je nejen barevně a chemicky stálý, ale ve srovnání s jinými používanými úpravami velmi odolný proti poškrábání i otěru. Díky širokému spektru barevných odstínů spolu s možností je vzájemně kombinovat do originálních vzorů lze takto ošetřený povrch přizpůsobit konkrétním potřebám kteréhokoliv zákazníka

Příplatek za Cerakote (rám, pouzdro, předpažbí) – při objednávce u nové zbraně. Aplikace Cerakote pro již složené zbraně se navyšuje o 10%

cena: 5 800,- vč. DPH
1 1 11 1


Systém Keymod

Od června 2015 se začnou dodávat předpažbí pro PAR Mk3 s populárním systémem KeyMod umožňující instalaci railů dle potřeby. V délkách:

- Standard 218 mm
- Medium 266 mm
- Long 314 mm
- X Long 362 mm


Až do doprodání stávajícíh 4 railových předpažbí, budou naše zbraně dodávány VÝHRADNĚ se 4 railovými předpažbími. Bude však možnost si dokoupit předpažbí KeyMod libovolné délky za mimořádnou cenu, která bude platit do vyprodání 4 railových předpažbí! Poté již budou dodávky zbraní s KeyMod předpažbími – pokud nebude stanoveno jinak.

Ráže

Zbraně v jiné ráži než .223 Rem/5,56 mm pouze na objednávku (7,62x39 mm, 6,5 mm Grendel, 6,8 mm Rem SPC, .300 Whisper/AAC Blackout, 9 mm Luger).

*při atypické ráži si vyhrazujeme právo na delší dobu dodání z důvodu nadstandardních požadavků. Více sdělíme na telefonním čísle.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Druh zbraně: puška samonabíjecí
Ráže: .223 REM
Kapacita zásobníku: 5, 10, 20, 30 ran dle použitého zásobníku
Délka hlavně: 369 mm
Hmotnost vč. zásobníku: 3,40 kg (v závislosti na délce hlavně a předpažbí)
Výrobce: PROARMS ARMORY


Soubory ke stažení: PREZENTAČNÍ BROŽURA PAR MK3

Detailní informace k: PAR Mk3, 14,5: www.proarms-armory.com/
cena vč. dph 43900.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna