kuleORSIS T-5000 .308 WIN

Vysoce přesné odstřelovací pušky ORSIS T-5000 jsou výsledkem konstruktérů firmy ORSIS a byly vyvinuty za spolupráce se špičkovými sportovními střelci dle jejich přesných požadavků na sportovní pušku. ORSIS T-5000 je opakovací puška s posuvným závěrovým systémem uzamknutým dvěma „ozuby“. ORSIS T-5000 se používají jak pro sportovní střelbu, služební poměr a také i pro lov. Pušky nabízejí vysokou přesnost i při střelbě na delší vzdálenost (přes 1500m), výbornou manipulaci a ovládání, minimální zpětný ráz, vynikající spolehlivost a ergonomii.

Technologie
Vysoká úroveň zpracování a kvalita finálního složení garantuje maximální přesnost a stabilitu při střelbě. Hlavně v puškách ORSIS jsou škrabány na CNC strojích. Díky této technologii se jedná o jedny z nejpřesnějších hlavních na trhu s tolerancí 0,0025 mm v hloubce drážek a méně než 0,004 mm na 1 metr hlavně ve stoupání hlavně. Části těla jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou obráběny na CNC EDM strojích. Většina dílů zbraně je obrobena až po zušlechtění, čímž je zaručena maximální geometrická přesnost dílů. Všechny kovové díly jsou vyrobeny pouze z nerezové oceli. Zvláštní pozornost je věnována výrobnímu procesu a materiálům, které i při těchto rážích nabízí maximální životnost hlavní v porovnání se standardem životnosti hlavně u těchto ráží.

Design
Pažba je vyrobená z D16T duralové slitiny, kloub pažby je vyroben ze zušlechtěné nerezové oceli a je speciálně navržen, aby dlouhodobě vydržel všechny zpětné rázy pušky. Všechny plastové části jsou vyrobeny z vysoce pevnostních polymerů, které plně odolávají všem vzniklým otřesům pušky po výstřelu.Veškeré spoje jsou naprosto přesně a pevně fixovány, tzv. „ocel na ocel“ a zaručují maximální přesnost usazení všech dílů, maximální životnost a funkčnost celého šasi. Pažba je osazena stavitelnou lícnicí a botkou, která je vyrobena ze speciální vysoce-odolné gumy a je výškově stavitelná. Pažba je ve sklopené poloze zajištěna mechanickým záchytem a v této poloze není možné ze zbraně vyjmout závěr. Na předpažbí je instalován blok s weaver lištou. Na tento blok je možné dále možné přišroubovat další příslušenství, např. horní weaver lištu. Pažba je dále osazena upínacími body pro řemen.

Hmotnost a vyvážení pušky jsou navrženy tak, aby při zpětném rázu šla puška pouze dozadu a dovolila tak střelci stále sledovat cíl i při střelbě. Úsťová brzda redukuje 50% zpětného rázu a spolu s nastavitelným odporem pouště maximálně redukují všechny negativní vlivy střelce při míření a spouštění.

Kvalita na prvním místě
Celková preciznost celé výroby pušek ORSIS T-5000 a politika firmy ORSIS si klade důraz na to, aby zákazník dostal pušku maximální kvality a precize.
Každá výrobní operace na pušce ORSIS T-5000 je znovu překontrolována a otestována, aby došlo k maximální preciznosti výroby na každém stupni výroby jednotlivého dílu. Po finálním složení jsou pušky ORSIS T-5000 znovu kompletně vícekrát otestovány, co se týče funkčnosti všech součástí a pak i při střeleckém testu. Pušky jsou osazeny standardem weaver/picatinny lištou pro montáž puškohledu a v přední části je lišta pro přichycení nožiček. Všechny kovové části jsou pokryty keramickou barvou Cerakote, která nabízí stálost barevného povrchu, výdrž a odolnost povrchu.

Spoušť pušky je nastavitelná v rozsahu 0,6 - 1 kg


Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Druh zbraně: puška opakovací
Ráže: .308 WIN
Délka hlavně: 660 mm
Celková délka: 1240 mm
Hmotnost vč. zásobníku: 5800 g
Spoušť: stavitelná od 0,6 do 1 kg
Mířidla: bez mířidel
Pojistky: manuální
Ostatní: stoupání vývrtu 1:11
Výrobce: ORSIS
Detailní informace k: ORSIS T-5000 .308 WIN: www.orsis.com/
cena vč. dph 140000.00 ,- KčPlatba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna