kuleRITTER&STARK SX-1 MTR, .300 WIN. MAG.; .338 LAP. MAG.

Speciální sleva na začínající sezónu, původní cena 188.900 Kč. Akce je platná pro 1 ks pušky v ráži .300 WIN MAG.

„CITACE VÝROBCE“
S řadou modulárních taktických pušek SX-1 jsme přehodnotili a a následně zlepšili všechny poznatky doposud známé u výroby opakovacích pušek. Naše oddělení výzkumu a vývoje dostalo stručnou zprávu; využít nejlepší a nejpřesnější výrobní prostředky, které jsou k dispozici. Naše výzkumné a vývojové oddělení má k dispozici technologicky nejvyspělejší zařízení a nástroje, abychom zajistili nejkvalitnější komponenty pro naše pušky. Vzhledem k tomu, že celá výroba hlavních částí pro naše pušky probíhá přímo uvnitř firmy pod nejpřísnější kontrolou – má za následek to, že prakticky každá puška je před uvedením na trh otestována po všech stránkách. Testujeme funkčnost, přesnost, spolehlivost zbraní a samozřejmě slícování a finální zpracování. Moderní strojní vybavení je speciálně navrženo a vyrobeno nejlepšími strojírenskými firmami z celého světa. S touto technologií je RITTER&STARK schopný vyvíjet a vyrábět maximálně přesné a kvalitní komponenty. V návaznosti na tyto procesy je demonstrací puška SX-1MTR, která ukazuje úroveň přesnosti a výsledek našeho patentovaného výrobního procesu. I přes velice drahý výzkum a testování jsme patentovali ECM (elektroerosivní obrábění) technologii výroby vývrtu hlavně.

Dbáme na nejvyšší kvalitu ve výběru materiálu, výrobních procesech a povrchových úpravách u každé pušky, abychom zajistili opakované kvalitu vyráběných pušek. Kontrolu kvality všech výrobních procesů jsme pozdvihli na zcela novou úroveň. Pro střelce to znamená, že každá puška, která je vyrobena, dokáže dosáhnout soustřelu tří ran do 0.5 MOA, případně lépe s továrním MATCH střelivem. Žádný jiný výsledek není přijatelný. Všechny pušky jsou testovány na firemní střelnici uvnitř továrny. Ke každé zbrani je dodáván nástřelný list na vzdálenost 100 m.

Narozdíl od ostatních výrobců přesných pušek, nezávisle na kalibru, je garantovaná životnost hlavně minimálně 5.000 ran u ráže .308 WIN., .338 LAP. MAG. a 2.000 ran u ráže .300 WIN. MAG., aniž by došlo ke snížení přesnosti.

Řada SX-1 MTR
SX-1 MTR je výsledkem tisíce a tísice hodin výzkumu a vývoje, testování a výběru materiálů a konstruktérských dovedností pod dohledem puškařů a profesionálů z celého světa. SX-1 MTR dává střelci možnosti a všestrannost nesrovnatelné s žádnými jinými produkty v této oblasti.

Puška SX-1 MTR představuje patentovaný systém výměny hlavní a kalibrů. Výměna za jiný kalibr či ráži je maximálně jednoduchá a lze ji provést přímo v poli během několika minut. Větší variabilitu pušky umožňuje použití různých typů zásobníků. V ráži .308 WIN. lze použít zásobník standardu SR-25 nebo AR-10. Jednoduchou výměnou adaptéru zásobníků lze použít i 10 ranné AI zásobníky. Stejná flexibilita je samozřejmostí i u vyšších kalibrů.

Ve světě přesností-řízených pušek je trh plný konkurence. Nové měřítko, nastavené RITTER&STARKEM, tak zdvihá laťku. Pušky jsou vyráběny v nejmodernější továrně pomocí nejkvalitnějších strojů, technologií a patentovaných inovací. Konkurence se jim jednoduše nemůže rovnat.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Druh zbraně: puška opakovací
Ráže: 300 WIN. MAG.; .338 LAP. MAG.
Kapacita zásobníku: 10
Délka hlavně: 508 mm; 610 mm; 686 mm (stoupání 1:10)
Celková šířka: 81 mm
Hmotnost bez zásobníku: 6300 g
Odpor spouště: stavitelný
Mířidla: bez mířidel
Pojistky: manuální 3-pozicová (odjištěno, bezpečno, zamknuto)
Ostatní: stavitelná lícnice a botka, volitelná weaver lišta se sklonem 12; 20 nebo 40 MOA
Výrobce: RITTER&STARK


Soubory ke stažení: KATALOG RITTER&STARK 2017

Detailní informace k: RITTER&STARK SX-1 MTR, .300 WIN. MAG.; .338 LAP. MAG.: www.ritterstark.com/
cena vč. dph 159900.00 ,- Kčkulepříbuzné produkty


RITTER&STARK SX-1 MTR, .308 WIN., 24
RITTER&STARK SX-1 MTR, .308 WIN., 24 Speciální sleva na začínající sezónu, původní cena 139.900 Kč....
119900.00,- Kč
RITTER&STARK SX-1 MTR, .308 WIN., 6,5 CREEDMOOR
RITTER&STARK SX-1 MTR, .308 WIN., 6,5 CREEDMOOR Speciální sleva na začínající sezónu, původní cena 162.300 Kč....
134900.00,- Kč

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna