kuleRITTER&STARK SX-1 ULTRA LIGHT, .308 WIN.Tento produkt je dočasně nedostupný

„CITACE VÝROBCE“
S řadou modulárních taktických pušek SX-1 jsme přehodnotili a a následně zlepšili všechny poznatky doposud známé u výroby opakovacích pušek. Naše oddělení výzkumu a vývoje dostalo stručnou zprávu; využít nejlepší a nejpřesnější výrobní prostředky, které jsou k dispozici. Naše výzkumné a vývojové oddělení má k dispozici technologicky nejvyspělejší zařízení a nástroje, abychom zajistili nejkvalitnější komponenty pro naše pušky. Vzhledem k tomu, že celá výroba hlavních částí pro naše pušky probíhá přímo uvnitř firmy pod nejpřísnější kontrolou – má za následek to, že prakticky každá puška je před uvedením na trh otestována po všech stránkách. Testujeme funkčnost, přesnost, spolehlivost zbraní a samozřejmě slícování a finální zpracování. Moderní strojní vybavení je speciálně navrženo a vyrobeno nejlepšími strojírenskými firmami z celého světa. S touto technologií je RITTER&STARK schopný vyvíjet a vyrábět maximálně přesné a kvalitní komponenty. V návaznosti na tyto procesy je demonstrací puška SX-1MTR, která ukazuje úroveň přesnosti a výsledek našeho patentovaného výrobního procesu. I přes velice drahý výzkum a testování jsme patentovali ECM (elektroerosivní obrábění) technologii výroby vývrtu hlavně.

Dbáme na nejvyšší kvalitu ve výběru materiálu, výrobních procesech a povrchových úpravách u každé pušky, abychom zajistili opakované kvalitu vyráběných pušek. Kontrolu kvality všech výrobních procesů jsme pozdvihli na zcela novou úroveň. Pro střelce to znamená, že každá puška, která je vyrobena, dokáže dosáhnout soustřelu tří ran do 0.5 MOA, případně lépe s továrním MATCH střelivem. Žádný jiný výsledek není přijatelný. Všechny pušky jsou testovány na firemní střelnici uvnitř továrny. Ke každé zbrani je dodáván nástřelný list na vzdálenost 100 m.

Na rozdíl od ostatních výrobců přesných pušek, nezávisle na kalibru, je garantovaná životnost hlavně minimálně 5.000 ran u ráže .308 WIN., .338 LAP. MAG. a 2.000 ran u ráže .300 WIN. MAG., aniž by došlo ke snížení přesnosti.

Řada SX-1 ULTRA LIGHT
SX-1 Ultra Light je výsledkem tisíce a tísice hodin výzkumu a vývoje, testování a výběru materiálů a konstruktérských dovedností pod dohledem puškařů a profesionálů z celého světa.

Na rozdíl od verze SX-1 MTR nelze měnit u modelu ULTRA LIGHT ráži, nemá sklopnou pažbu do boku, úsťovou brzdu a nemá kanelovanou hlaveň.

Ve světě přesností-řízených pušek je trh plný konkurence. Nové měřítko, nastavené RITTER&STARKEM, tak zdvihá laťku. Pušky jsou vyráběny v nejmodernější továrně pomocí nejkvalitnějších strojů, technologií a patentovaných inovací. Konkurence se jim jednoduše nemůže rovnat.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Druh zbraně: puška opakovací
Ráže: .308 WIN.
Kapacita zásobníku: 10
Délka hlavně: 508 mm; 610 mm (stoupání 1:11)
Celková délka: 852 mm / 1100 mm (508 mm hlaveň); 953 mm / 1202 mm (610 mm hlaveň)
Celková šířka: 81 mm
Odpor spouště: stavitelný
Mířidla: bez mířidel
Pojistky: manuální 3-pozicová (odjištěno, bezpečno, zamknuto)
Ostatní: stavitelná lícnice a botka, volitelná weaver lišta se sklonem 12 nebo 20 MOA
Výrobce: RITTER&STARK


Soubory ke stažení: KATALOG RITTER&STARK 2017

Detailní informace k: RITTER&STARK SX-1 ULTRA LIGHT, .308 WIN. : www.ritterstark.com/

kulepříbuzné produkty


RITTER&STARK SX-1 MTR, .308 WIN. - prázdninová sleva
RITTER&STARK SX-1 MTR, .308 WIN. - prázdninová sleva Speciální prázdninová sleva 47.700,- Kč, původní cena 149.900 Kč...
102200.00,- Kč
RITTER&STARK SX-1 MTR, 6,5 CREEDMOOR
RITTER&STARK SX-1 MTR, 6,5 CREEDMOOR „CITACE VÝROBCE“ S řadou modulárních taktických pušek SX-1 jsme přehodnotili a a...
0.00,- Kč

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna