kuleVICTRIX ARMAMENTS SCORPIO, .338 LAP. MAG.

„CITACE VÝROBCE“
„Když byla nová značka VITRIX oznámena veřejnosti, vzbudila přirozeně hodně otázek. Kdo pracoval na tomto projektu? Kdo byli technici a konstruktéři, kteří stáli za VICTRIX ARMAMENTS? Kdo řídil celý projekt? Nejvíce ze všeho, kdo byl skutečně duší tohoto ambiciózního projektu? Vskutku, kdo přijal tuto výzvu? Všechny tyto otázky jsou oprávněné, ale není možné popravdě pochopit význam naší značky jednoduchým zeptáním KDO a JAK na projektu pracoval. Nyní vítám příležitost odpovědět na tolik otázek, na které dokážu odpovědět a také odhalit skutečný impulz, který za zrodem firmy stál.
Za celým projektem stojí ti, kteří jsou skuteční nadšenci a profesionálové v oboru přesné střelby a externí spolupracovníci z řad vojenských expertů. Za Victrix Armaments stojí také technici a specialisté v oboru přesného strojírenství a designu, kteří jsou připraveni prozkoumat všechny aspekty řemeslné a odborné znalosti. Proč? Po letech strategické spolupráce s mnoha partnery v oboru výrobců zbraní a prodejců zbraní jsme si uvědomili, že nyní je správný čas ukázat naši schopnost vyrobit a distribuovat produkty bez jakýchkoliv kompromisů a ctít ideu maximální precize v oboru výroby zbraní. To je hlavní cíl VICTRIX ARMAMENTS – přesvědčení a odhodlanost vyvinout a vyrobit novou řadu zbraní pro sportovní střelbu i vojenský sektor bez jakýchkoliv kompromisů. V naší firmě pracují muži a ženy, kteří celou ideu projektu dokázali zrealizovat. My jsme VICTRIX ARMAMENTS : jsme výrobci precize.

VÁŠEŇ, PŘESNOST A PRECIZNOST - toto jsou tři hlavní aspekty VICTRIX ARMAMENTS,
VICTRIX ARMAMENTS, Rottigni Company s více než 45 letou tradicí ve vysoce přesném strojírenském průmyslu, vyvinula unikátní výrobní procesy, které zaručují nadprůměrně nízké výrobní tolerance, které jsou ve zbrojním průmyslu unikátní. Toho dosáhly ctižádost a zkušenosti VICTRIXu, kde se snoubí dlouholetá tradice ruční výroby společně s moderními technologiemi.

CO ČINÍ VICTRIX ARMAMENTS ODLIŠNÝM
Ve Victrix Armaments vidíme sebe samotné jako unikátní ve zbrojním průmyslu - až na výjimku Benchmark match hlavní, si všechny komponenty našich pušek navrhujeme a vyrábíme sami. Z toho vyplívá, že nejsme primárně závislí na dodávkách dodavatelů, na kvalitě a funkci všech součástí pušek VICTRIX. Pro zachování tohoto stupně kvality jsme prozkoumali a vytipovali materiály nejvyšších kvalit pro všechny mechanické součásti našich pušek a použili je při konstrukci a výrobě.

VÝROBNÍ PROCES
Náš tým precizních inženýrů a strojařů má ve svých rukou nejmodernější a nejsofistikovanější pětiosá CNC obráběcí centra a stroje pracující na principu elektroerozivního obrábění. Veškeré výrobní operace jsou prováděny na těchto zařízeních pro dosažení nejnižších tolerancí a nadstandardní kvality. Použité materiály nejvyšších kvalit zajistí vysokou mechanickou odolnost. Všechny výrobní procesy procházejí pečlivou kontrolou. Všechny pušky jsou vybaveny odsuvným závěrovým systémem uzamknutým třemi ozuby pro zajištění nejvyšší přesnosti.

REVOLUČNÍ KONTROLA A ANALÝZA PROCESU
Naši vysoce zkušení a kvalifikovaní technici používají nejmodernější měřící a testovací vybavení zaručující maximální přesnost každého dílu ve zbrani. Naše laboratoře jsou vybaveny počítačově řízeným 3D měřícím centrem DEA, mikroskopy, testery pro měření drsnosti povrchu a tvrdosti materiálu a také ručními kalibry. Testování a kalibrační měření všech nástrojů a vzorků se provádí v SIT laboratořích.

SMYSL PRO DETAIL
Pozornost věnovaná detailům je rozhodující při výrobě našich zbraní. Všechny díly se setkávají společně v oddělení pro finální kompletaci pušek, která je prováděna ručně profesionály maximálním důrazem na každý detail. Tak jsme schopni vyprodukovat to, co je známé jako VICTRIX ARMAMENTS - pušky nejvyšší kvality. Politikou VICTRIX je jedinečná úroveň přesnosti v celém rozsahu výrobního procesu. Jdeme přímo do srdce dokonalosti.

Z NAŠÍ ZKUŠENOSTI S VICTRIX ARMAMENTS:
Jsem dlouholetým střelcem a miluji zbraně mimořádné kvality. Když jsem v březnu 2016 objevil na výstavě IWA zbraně VICTRIX ARMAMENTS, nemohl jsem od nich odtrhnout oči. Začalo tedy jednání se zástupci firmy, seznamování se zbraněmi, rozebírání, zkoumání. Výsledkem je, že jsme se stali dovozci VICTRIX ARMAMENTS pro Českou Republiku. Když nám opožděně těsně před vánočními svátky 2016 dorazila 1. dodávka, s nedočkavostí jsme začali pušky vybalovat. A situace se opakovala. Opět jsem se nedokázal od zbraní odtrhnout. Pušky jsou skutečně vyrobené s nevídanou precizí. Vše je tak, jak má být. To, že Italové zbraně vyrábět umí, ví každý, kdo se o zbraně zajímá. Oni tu kvalitu dokáží ještě navíc pěkně zabalit. Italský smysl pro design je prostě jedinečný.
Já sám preferuji jednoranné sportovní pušky, tedy jsem jako předváděcí zbraň zvolil model F-CLASS OPEN (od 2017 ABSOLUTE SERIES) v ráži 6,5x55 SE. Kvalita zpracování pochopitelně vynikající, vše funguje na jedničku. Už při první návštěvě střelnice, jsem byl maximálně spokojen. Puška mi okamžitě padla do ruky jak ulitá, navíc střílí jak ďas. Byla to dobrá volba. Jsme hrdí, že můžeme VICTRIX ARMAMENTS nabízet na našem trhu.

Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce.
O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.

Technické parametry:

Druh zbraně: puška opakovací
Ráže: .338 LAPUA MAGNUM
Kapacita zásobníku: 5
Délka hlavně: 686 mm
Hmotnost vč. zásobníku: 7150
Odpor spouště: stavitelný
Mířidla: bez mířidel
Pojistky: manuální
Ostatní: stavitelná botka, stavitelná lícnice, stavitelná pažba
Výrobce: VICTRIX ARMAMENTS
Detailní informace k: VICTRIX ARMAMENTS SCORPIO, .338 LAP. MAG.: www.victrixarmaments.com/
cena vč. dph 185000.00 ,- Kčkulepříbuzné produkty


VICTRIX ARMAMENTS F-CLASS OPEN, 6,5x55 SE
VICTRIX ARMAMENTS F-CLASS OPEN, 6,5x55 SE „CITACE VÝROBCE“ „Když byla nová značka VITRIX oznámena veřejnosti, vzbudila přirozeně...
138000.00,- Kč
VICTRIX ARMAMENTS F-CLASS TR, .308 WIN
VICTRIX ARMAMENTS F-CLASS TR, .308 WIN „CITACE VÝROBCE“ „Když byla nová značka VITRIX oznámena veřejnosti, vzbudila přirozeně...
137000.00,- Kč
VICTRIX ARMAMENTS GLADIUS, .308 WIN.
VICTRIX ARMAMENTS GLADIUS, .308 WIN. „CITACE VÝROBCE“ „Když byla nová značka VITRIX oznámena veřejnosti, vzbudila přirozeně...
160000.00,- Kč
VICTRIX ARMAMENTS SCORPIO, .300 WIN. MAG.
VICTRIX ARMAMENTS SCORPIO, .300 WIN. MAG. „CITACE VÝROBCE“ „Když byla nová značka VITRIX oznámena veřejnosti, vzbudila přirozeně...
175000.00,- Kč
VICTRIX ARMAMENTS SPORT .308 WIN.
VICTRIX ARMAMENTS SPORT .308 WIN. „CITACE VÝROBCE“ „Když byla nová značka VITRIX oznámena veřejnosti, vzbudila přirozeně...
130000.00,- Kč

Platba pouze v hotovosti

Platební karty nepřijímáme

kuleKATALOG
Braňte svá práva ! (NÁŠIVKA, SAMOLEPKA, TRIKO) Zbraně dovozy a sběratelskékomisní zbraněpistole ARMSCORflobertkybrokovnice a kulobrokymalorážkypistoleplynovkypušky lovecképušky varmint a sniperpušky pro sport a hobbyrevolveryvětrovkyvzduchovky a CO2 zbraněznehodnocené a replikyStřelivo Dárkové poukazy Přebíjení Optika a montáže Příslušenství a doplňky Péče o zbraně Pouzdra a kufry na zbraně Nože Obrana a bezpečnost Ochranné prostředky Terče a zálepky Praky, kuše, luky Předovky Oděvy Airsoft Uniformy Trezory ECOTEC - profesionální aditiva

kuleHLEDÁNÍkuleNOVINKY NA EMAILkuleVelkoobchod

Tato sekce je pouze pro obchodníky.

E-mail:

Heslo:


Pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.


kuleREKLAMA


kuleFotky obchodu
prodejna