Cyma, CM.045A
5 475.00 Kč
Čínská značka CYMA je jednou z nejstarších a nejznámějších firem vyrábějící airsoftové zbraně. Známá je výrobou poměrně kvalitních zbraní za rozumnou cenu. Největší věhlas si ale vydobyla svými replik... více informací
Katalogové číslo: CM-045A
DPH: 21%
AK-74 byla vyvinuta v 70. letech 20. století jako modernizace AKM. Postupně vznikly různé varianty pro různé účely. Kompaktní provedení U bylo vyvinuto pro specialní jednotky a posádky vozidel a letadel. Pozdější verze s boční montáží pro optiku dostala označení UN.
Tělo repliky je celokovové. Pažbení je klasické s dřevěným předpažbím a kovovou sklopnou pažbou. Zásobník pojme 500 ran. Zbraň je vybavena bočním úchytem pro montáž optiky.
ZÁKLADNÍ INFORMACE:
Značka (vyrobeno pro): CYMA
Výrobce: CYMA
Země výroby: Čína
Princip funkce: elektrika
Režim střelby: jednotlivé rány, dávka
Ráže: BB 6mm
TĚLO ZBRANĚ A HLAVEŇ:
Váha zbraně: 2920 g
Délka zbraně: 500/730 mm
Délka hlavně: 295 mm
Tělo zbraně: celokov
Realistické ražení: ne
Pažbení: kombinace plast, dřevo a kov
Vnitřní hlaveň: bronzová
Hop-up: seřiditelný
Hop-up komora: kovová
MECHABOX A MOTOREK:
Tvar (verze) mechaboxu: III
Materiál mechaboxu: kovový
Ložiska: kovová kluzná (7mm)
Kola: kovová
Píst: plastový
Kompatibilita s tvarem motorků AEG: krátký
ZÁSOBNÍK SE ZBRANÍ:
Kapacita zásobníku: 500 ran
Provedení zásobníku: s podávacím mechanismem (točák)
Vnější tělo zásobníku: plastové
Kompatibilita zbraně se zásobníky AEG standardu: AEG AK
BATERIE:
Doporučené napětí baterie: 8,4V/9,4V
Kompatibilita s bateriemi tvarů: LL
Konektor pro připojení baterie: malý
Umístění baterie ve zbrani: v těle
Na objednávku jsme schopni zajistit i ostatní výrobky z produkce tohoto výrobce. O dostupnosti a aktuální ceně konkrétního modelu nás prosím kontaktujte na tel. 603 276 071.