PRODEJNA UZAVŘENA

PRODEJNA UZAVŘENA

Vážení zákazníci,


v souladu s vládními nařízeními je prodejna dočasně pro veřejnost uzavřena.  E-SHOP je v provozu. Jsme vám k dispozici na telefonech 603 276 071 a 484 849 960, dále na e-mailu zbrane@zbraneliberec.cz.


Stav k 31.3.2020: od dnešního dne jsou objednávky přes e-shop možné pouze s platbou předem. Vzhledem k současné složité situaci jsme nuceni zavést platby za objednávky předem na bankovní účet. Toto opatření přinese snížení rizika přenosu coronaviru.


Stav k 20.3.2020: Během prvního týdne vládních omezení jste si určitě všimli skutečnosti, že se některé kamenné prodejny mých kolegů rázem přeměnily na výdejní místa e-shopu. Rozumím tomu, že je nutné vydělat peníze pro udržení chodu firmy. V současné situaci to považuji za krajně nezodpovědné. Na vás zákaznících je, zda toto obcházení nařízení budete podporovat nebo ne. Já se snažím vycházet ven co nejméně. Nemyslím si, že airsoftové kuličky, diabolky nebo jiná pitomost jsou v této chvíli nutné. 


Byť se mi omezení nelíbí, myslím si, že by měla být mnohem přísnější (...v celém světě).


Otevírat budeme pouze pracovníkům přepravních služeb. Děkujeme za pochopení.


Váš team Zbraně Liberec.

Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek obchodu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.