CZECH SNIPER CUP 2018 - 2 - výsledky

CZECH SNIPER CUP 2018 - 2 - výsledky

Ahoj kamarádi střelci,

dne 21.4.2018 se konalo 2. kolo 4. ročníku závodu CZECH SNIPER CUP. Počasí nádherné, vítr minimální. Sešlo se nás trochu méně, celkem evidováno 38 startů. Závod proběhl naprosto hladce, dík patří správci střelnice a zbytku personálu, který se o nás staral. Vy závodníci jste byli naprosto ukáznění, za což Vám jménem ředitele soutěže děkuji.

Kategorie opakovací puška STANDARD:
1. místo - Sekera Pavel s nástřelem 485 b
2. místo - Bartoň Milan s nástřelem 480 b
3. místo - Gregor Jan s nástřelem 472 b

Kategorie samonabíjecí puška:
1. místo - Chlapek Robert s nástřelem 440 b
2. místo - Ragan Ivo s nástřelem 390 b
3. místo - Ťopka Tomáš s nástřelem 387 b

Kategorie opakovací puška OPEN:
1. místo - Bartoň Milan s nástřelem 489 b
2. místo - Jindra Pavel s nástřelem 484 b
3. místo - Janoušek Jakub s nástřelem 457 b

Protože vím, že nic nepotěší člověka více než cizí lidské neštěstí, pokusím se Vás na závěr trošku pobavit. V sobotu jsem měl skutečně den blbec. Začal jsem tím, že jsem si zapomněl vzít na závody náboje do kategorie standard. Tedy jsem začal v druhé rundě v openu. Studená rána za 8, budiž. Nástřel na 300 byl OK s drobnou korekcí. Závod na 300 m výsledkem 47 bodů. 3 rukojmí, kteří měli být o cca 1 cm vlevo v desítce udělali rozdíl 51 bodů. Na 375 m jsem začal 1. ranou v centru desítky. Přešel jsem na ucho. Toto jsem poladil výsledkem 73 bodů s 2x 0b + 1x 4b a 1x5b. Říkám si: "Buď v klidu blbče, každý den není posvícení" a 100 m z rukou si v klidu střelím, protože už není co ztratit. Můj rozptyl, který vypadal jak nástřel z brokovnice jsem vydržel do 7. rány. Pak jsem si řekl, že dělat díry do vzduchu je opravdu zbytečné. Ze závodu jsem odstoupil, bylo mi líto dalších nábojů. Dojel jsem si pro plechovkové pivo na pumpu. Jedno z nich mi upadlo na zem, samozřejmě bylo včudu. Závěrem se mi povedlo na střelnici uklouznout a rozplácnout se na zemi jako žába. Kdyby jste mi dali trpaslíka, tento by během 5-ti minut vyrostl. Ještěže jsem někde nepotkal h...o, stoprocentně bych do něj šlápnul.

Úplným závěrem chci ještě jednou poblahopřát vítězům.

Všem děkuji za účast a budeme se na Vás těšit v dalších kolech.

Za team Zbraně Liberec. Aleš Chudoba

Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek obchodu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.